Üye Girişi

Email
Şifre
Yeni Kayıt   Şifremi Unuttum   
ÜCRETSİZ Ürün Ekle
Firma Adı :
Şehir :

KATEGORİLER

Akupunktur İğnesi

Ambulans Donanım Malzemeleri

Ameliyat Malzemeleri

Analiz ve Ölçüm Sistemleri

Ateş Ölçerler

Doktor Ürünleri

Alın Aynaları

Laringoskoplar

Otoskop ve Oftalmaskoplar

Eğitim Maketleri

Organ Maketleri

Torso Gövde Maketleri

Engelli Malzemeleri

Akülü Scooterlar

Banyo Ve Tuvalet Ürünleri

Hasta Transfer Liftleri

Hasta Yıkama Sistemleri

İthal Tekerlekli Sandalye

Yerli Tekerlekli Sandalye

Yürüme Yardımcıları

Fizik Tedavi Ürünleri

Galoşmatikler

Göğüs Sağlığı Ürünleri

Gümüş Diyabet Çorapları

Hastabaşı Monitörler

Hastane ve Revir Demirbaşları

Bebek Yatakları

Cihaz Sehbaları

Cros

Eskabolar

Göz Eselleri

İlaç ve Ecza Depoları

Jinekoloji & Doğum Masaları

Kan Alma Koltukları

Kemoterapi ve Hemodiyaliz Koltukları

Kirli Temiz Çamaşır Arabaları

Komidinler

Muayene ve Masaj Masaları

Pansuman Arabaları

Paravanlar

Proktoloji Masaları

Sedyeler

Serum Askıları

Seyyar Lambalar

Soyunma Dolapları

Tabureler

Tıbbi Atık Kovaları

Tüp Taşıma Arabaları

Veteriner Masaları

İlk Yardım Malzemeleri

Ateller

Canlandırma Ürünleri

Çantalar

Nakil Ürünleri

Sedyeler

Tek Kullanımlık Ürünler

Yanık

İthal Tekerlekli Sandalye

Kişisel Bakım Ürünleri

Adım Sayarlar

Cilt Bakım Ürünleri

Hasta Bezi

Masaj Yatakları

Saç Yıkama Bonesi

Tens Aletleri

Vücut Temizleme Bezi

Yatak Koruyucu

Labovatuar Ekipmanları

Medikal Sarf Malzemeleri

Ortopedi Malzemeleri

Ayak Bileklikleri

Boyunluklar

Dizlikler

El ve Bilek Aletleri

Kol Askıları

Korseler

Ortopedik Yastıklar

Tabanlıklar

Zayıflatıcı Ürünler

Otoskop ve Oftalmaskoplar

Pulse Oksimetre

Radyoloji Malzemeleri

Diğer Aksesuarlar

Diğer Kurşun Koruyucular

Digital ID Kamera

Kaset ve Ranfonsatörler

Kurşun Cam

Kurşun Etek Yelek

Kurşun Numaratörler

Kurşun Önlükler

Kurşun Paravanlar

Mamografi Filmleri

Negatoskoplar

Röntgen Banyo Solisyonları

Rontgen Filmleri

Röntgen Kasetleri

Ultrason Kağıtları

Ultrasonik Jel Isıtıcılar

Şeker Ölçüm Ürünleri

Lansetler ( Şeker İğneleri )

Şeker Ölçüm Aletleri

Şeker Ölçüm Stripleri

Solunum Cihazları

Ambu Cihazları

Aspiratör Cihazları

Bpap ve Cpap Cihazları

Hava Temizleyiciler

Nebulizatörler

Oksijen Konsantratörleri

Oksijen Tüpleri

Paf Chamberler

Sterilizatörler

Tansiyon Aleti & Steteskoplar

Dijital Tansiyon Aletleri

Manuel Tansiyon Aletleri

Steteskoplar

Terazi ve Basküller

Tıbbi Atık Ekipmanları

Tıbbi Cihazlar

Alkolmetre

Defibrilatör Cihazları

EKG Cihazları

Fetal Monitör

Medikal Görüntüleme

Varis Çorapları

Diz Üstü Varis Çorapları

Dizaltı Varis Çorapları

Kasığa Kadar Varis Çorapları

Sigvaris Külotlu

Veno Reg Care Kremleri

Yatan Hasta Malzemeleri

Alez Çarşaflar

Elelktrikli Karyolar

Hasta Yatakları

Havalı Yataklar

Manuel Karyolalar

Yerli Tekerlekli Sandalye

Yürüme Yardımcıları

Yeni Üyelik

close
Kayıt işlemi başarılı.Firma profil sayfanıza yönlendiriliyorsunuz...
Firma Adı * :
Yetkili * :
Şehir * :
Telefon * :
Gsm :
Email Adresi * :
Şifre * :
Şifre Tekrar * :
Adres * :
Güvenlik Kodu * :
Kullanıcı Sözleşme * :

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum


CAPTCHA Image

İş bu sözleşme, Asya Reklam Tanıtım Dağıtım Organizasyon  tarafından "medikalmalzemeleri.com" websitesi üzerinden ürün/mal/hizmet alımı ve/veya arzı/satımı konusunda teklif vermek,ilan yayınlatmak,firma ve ürün ya da hizmet tanıtımı yapmak yada ticari veya güncel haber niteliğindeki bilgilerden haberdar olmak üzere faydalanmak isteyen bireysel veya kurumsal çapta kullanıcı üyelerin yerine getirmesi gereken yükümlülükleri ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini düzenlemektedir.

1.Tanımlar

Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar, ibareler ve kısaltmalar karşılarında gösterilen anlamları ifade edecektir.

e-urun.com : Asya Reklam Tanıtım Dağıtım Organizasyon

Web site : www.medikalmalzemeleri.com ve  bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesi.

Kullanıcı: Sitede ücretsiz veya ücretli ürün, hizmet tanıtımı yapmayan forum ve talep ilanı vermeyen sadece bilgileri inceleyen ve okuyan site ziyaretçileridir.

Üye kullanıcı: Sitede ücretsiz veya ücretli ürün, hizmet tanıtımı yapan  ve talep ilanı veren  kullanıcılarının okuyup inceleyebileceği bilgiler ekleyen site ziyaretçileridir.

Hizmet: medikalmalzemeleri.com sitesinin kullanıcı ve "Üye kullanıcı"lara faydalanmaları üzere sunduğu ücretsiz ve ücretli hizmetler ve faydaların tümü.
Gold üyeler / Firmalar: medikalmalzemeleri.com in özellştirilmiş yapısından faydalanan ücretcli kullanıcı grubu

Sözleşme içeriği

1- Sorumluluklarımız.

 " medikalmalzemeleri.com ", " Web sitesi"nde sunulan "Hizmet"leri ve içerikleri her zaman değiştirebilme; " Üye kullanıcı "ların sisteme yükledikleri bilgileri ve içerikleri " Üye kullanıcı "lar da dahil olmak üzere üçüncü kişilerin erişimine kapatabilme ve silme hakkını saklı tutmaktadır. " medikalmalzemeleri.com ", bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve önel vermeden medikalmalzemeleri.com bu hususlarda bilgilendirirler. İlgili bilgilendirme ve bildirim üzerine medikalmalzemeleri.com sistem içinde gerekli değişiklikleri yapar. Üye kullanıcı'nın vermiş olduğu bilgilerde meydana gelen değişiklikleri bildirmemesinden kaynaklanan her türlü zarardan dolayı sorumluluk " Üye kullanıcı"ya ait olacaktır.medikalmalzemeleri.com un bu hususlarda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


2- Fikri Mülkiyet Hakları
a) "Web sitesi"nde yer alan tasarımlar, metinler, görsel çalışmalar html kodları medikalmalzemeleri.com tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz kullanılamaz. İzinsiz kullanıldığı tespit edildiği takdirde  medikalmalzemeleri.com zararın karşılanması için hukuki yoldan girişimlerde bulunma hakkını kullanır.

b) medikalmalzemeleri.com (tasarım, metin, image, html kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm elemanları ( medikalmalzemeleri.com telif haklarına tabi çalışmalar ) medikalmalzemeleri.com a ait ve/veya medikalmalzemeleri.com tarafından üçüncü bir kişiden alınan lisans hakkı altında kullanılmaktadır."Kullanıcılar"; medikalmalzemeleri.com hizmetlerini, medikalmalzemeleri.com bilgilerini ve medikalmalzemeleri.com'un telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez veya başkasının medikalmalzemeleri.com un hizmetlerine erişmesine veya kullanmasına izin veremez, aksi takdirde lisans verenler de dahil üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı medikalmalzemeleri.com dan talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.Kullanıcılar  medikalmalzemeleri.com un telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz.
c) medikalmalzemeleri.com un; " medikalmalzemeleri.com hizmetleri, " medikalmalzemeleri.com " bilgileri, " medikalmalzemeleri.com " telif haklarına tabi çalışmaları, " medikalmalzemeleri.com" ticari markaları, " medikalmalzemeleri.com" ticari görünümü veya " www.medikalmalzemeleri.com web sitesi" vasıtasıyla sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları da dahil tüm malvarlığı, ayni ve şahsi hak, ticari bilgi, lisans ve know-how'a yönelik tüm hakları saklıdır.

3-Gizlilik Politikası

medikalmalzemeleri.com, "Websitesi"nde " Üye kullanıcı "lar ile ilgili bilgileri işbu sözleşmede yer alan ve sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olan Gizlilik Politikası kapsamında kullanabilir. medikalmalzemeleri.com " Kullanıcı"lara ait gizli bilgileri yasal ve hukuksal prosedürlerin  haricinde üçüncü kişi ve kurumlara kullandırılmaz.

4-Sözleşme Değişiklikleri

medikalmalzemeleri.com tamamen kendi takdirine bağlı ve tek taraflı olarak işbu sözleşmeyi uygun göreceği herhangi bir zamanda "Web site"de ilan ederek değiştirebilir. İşbu sözleşmenin değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak, geri kalan hükümler aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. İşbu sözleşme, "Üye kullanıcı "nın tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.


5-Mücbir Sebepler

Hukuken mücbir sebepler sayılan doğal afet, savaş, grev, internet altyapı  arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahi bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve medikalmalzemeleri.com un gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği,kaçınılamayacak olaylar ve buna benzer şartlarda  medikalmalzemeleri.com tarafından yürütülen Ücretli ve ücretsiz "Web site" "Hizmetler"ini istediği düzeyde yapmasına engel olacak koşullarda  medikalmalzemeleri.com "Hizmet"ini yerine getirememe ve/veya hizmetini eksik yerine getirme sebebiyle yükümlü değildir.

6-Ek Hizmetler
" Üye kullanıcı "lar, yukarıda sayılan "Hizmet"lere ek olarak aşağıda sayılan ek "Hizmet"lerden, ek "Hizmet"lere ilişkin medikalmalzemeleri.com tarafından belirlenen ücretleri ödemeleri halinde faydalanabilirler.
1.medikalmalzemeleri.com Destek Hizmeti
2.medikalmalzemeleri.com özel Web Hizmeti
"medikalmalzemeleri.com " yukarıdakilere ek olarak başka ek "Hizmet"ler tanımlayabilir; " Üye kullanıcı "lar bu ek "Hizmet"lerden " medikalmalzemeleri.com " tarafından belirlenen ücretleri ödemeleri halinde faydalanabilirler.7-Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme " Üye kullanıcılar " "Website"ye üye olduğu sürece yürürlükte kalacak ve taraflar arası hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir."  "Üye kullanıcılar"ın üyelik süresinin dolması geçici veya kalıcı olarak üyeliğinin durdurulması hallerinde sona erer.
medikalmalzemeleri.com, "Üye kullanıcılar"ların işbu sözleşme, ekleri, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve "Hizmet"lere ilişkin benzeri kuralları ihlal etmeleri durumunda ve özellikle aşağıda sayılan hallerde sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecek ve "Üye kullanıcılar"lar fesih sebebiyle medikalmalzemeleri.com un uğradığı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olacaktır:
a) Yasaklı ürün olarak belirtilen ürünlerin  "Üye kullanıcı" tarafından sitede satıma arz edilmesi ve bu durumun medikalmalzemeleri.com tarafından tespit edilmesi
b) "Üye kullanıcılar"ın, herhangi  bir  yöntem kullanarak sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunması
c) "Üye kullanıcılar" ın  kendisi için oluşturulmuş  kullanıcı  profilini  başkasına  devretmesi veya kullanıma açması
d) "Üye kullanıcı"nın üçüncü  kişilerin  haklarına  tecavüz eden ve/veya etme tehlikesi bulunan fillerde bulunması
f) "Üye kullanıcılar"ların "Web site"ye virüs bulaştırmak suretiyle "Website"yi çalışmaz hale getirmeleri veya buna teşebbüs etmeleri.


8-Uygulanacak Hukuk ve Yetki

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu sözleşme dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Copyright © 2013 Medikal Malzemeleri Asya Reklam Hizmetidir.